Zasady publikacji reklam na stronie Kraft Klub

Podobnie jak wszystkie zasady współpracy i publikacji w obrębie naszego serwisu, również i mechanizm publikacji reklam opiera się na przejrzystych i możliwie jak najprostszych dla użytkownika założeniach. Poprzez termin “reklama” określamy przekaz umieszczony przez zleceniobiorcę na stronie kraftklub.pl mający na celu promocję towarów, usług lub przedsięwzięć w zgodzie z postanowieniami regulaminu i etyką Kraft Klubu.

Naszym nadrzędnym założeniem jest obiektywność Kraft Klubu oraz stosowność zamieszczanych treści. Dotyczy to zarówno artykułów, recenzji, jak i materiałów sponsorowanych oraz reklam. Poniżej zamieszczamy przykładową listę reklam, których w zgodzie z naszą etyką nie możemy publikować:

 

  • Wyroby tytoniowe
  • Broń palna i ręczna
  • Pornografia
  • Alkohol wysokoprocentowy
  • Suplementy i odżywki
  • Promocja partii i wydarzeń politycznych

 

Kraft Klub posiada zdefiniowane obszary i format prezentowanych reklam. Wszystkie reklamy są poddawane uprzedniej kontroli. Nigdy nie publikujemy:

 

  • Reklam typu pop-up
  • Skryptów pozwalających na zbieranie danych o użytkownikach oraz  innych technologii pozwalających na śledzenie ich zachowań
  • Treści nawołujących do nienawiści, obraźliwych lub w złym tonie
  • Nieprawdziwych i nieweryfikowalnych informacji

 

Powyższe zasady mają jedynie charakter orientacyjny. Kraft Klub zastrzega sobie prawo do zmiany warunków akceptacji reklam oraz ich indywidualnej oceny. Wszelkie dochody z zamieszczanych reklam są przeznaczane na rozwój portalu oraz promocję kultury piwa rzemieślniczego.

Artykuły sponsorowane akceptowane są na zasadzie “peer review”, czyli podwójnej weryfikacji przez wybranych specjalistów. Proponowane artykuły muszą spełniać wszystkie powyższe wymogi regulaminu, być zgodne z prawdą i przedstawiać informacje możliwe do zweryfikowania. Wszystkie sponsorowane artykuły opublikowane w sekcji Historie Piwne będą opatrzone etykietą “artykuł sponsorowany.

Nasze ceny są ustalane i negocjowane indywidualnie ze zleceniodawcą. Za punkt wyjścia w przy ustalaniu ceny przyjmuje się zwyczajowo następujące równanie:

Aktualna cena ogłoszenia w serwisie Allegro/1000

Oznacza to nic innego jak to, że nasze ceny reklam w roku 2018 są tysiąc razy niższe niż podobne publikacje w serwisie allegro.pl

 

Jednorazowa opłata za artykuł sponsorowany to 949 zł. Artykuł pozostaje na naszej stronie przez 365 dni od momentu publikacji. Po tym okresie artykuł przeniesiony zostaje do archiwum artykułów, gdzie będzie wciąż dostępny dla użytkowników i robotów Google.

 

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu reklama@kraftklub.pl

Piwo kraftowe z dostawą
we wskazane miejsce

Nareszcie możesz bez ograniczeń zamawiać i testować najlepsze i najświeższe warki nie wychodząc z domu. W Twoim imieniu zlecimy firmie kurierskiej dostawę we wskazane przez Ciebie miejsce. Możesz wybierać z oferty kilkuset najciekawszych piw dostępnych na rynku, lub zarejestrować się w naszym klubie konesera i regularnie otrzymywać jeszcze bardziej unikalne pozycje.

preloader