X
Realizacja zamówień do 48h    |    Dostawa pod wskazany adres lub do punktu odbioru    |    Darmowa wysyłka od 299 zł

Nepomucen

O browarze

Browar stawia przede wszystkim na różnorodność. Warzy piwa w przeróżnych, zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych stylach, tak więc każdy może znaleźć u nas „swój smak”. Piwa takie jak LABIRYTM, JOSE, CHARLOTTE, LOVELAS, VIVA ŚLIWA, ECHO czy D-TONACJA to rynkowe bestsellery, które na stałe wpisały się w rodzmy kraft. Wyróżniający rynkowy specjał z którego słynie Browar Nepomucen to piwa z igliwiem, pędami świerku czy sosny. Browar ma już w swojej ofercie cztery takie piwa. FOREST – Forest IPA, LOVELAS – Triple Forest IPA, Dark Forest – Imperial Forest Baltic Porter, kooperacja z Browarem Widawa, Don’t sleep in the forest – American Forest Stout, kooperacja z londyńskim Weird Beard Brew Co.
W swojej ofercie posiadamy również piwa sezonowe pojawiające się tylko w określonych porach roku. Przy produkcji piwa Browar Nepomucen używa wyłącznie najwyższej jakości polskich jak i zagranicznych surowców, które gwarantują wysoką jakość produktu.

Wciągu zaledwie kilku lat od powstania browaru Nepomucen zaznaczył swoje miejsce na mapie rzemieślniczych browarów z Polski biorąc udział w szeregu festiwali piwnych i eventów. W tym momencie nasze piw są dostępne również w wielu krajach Europy.

 


Historia browaru

Browar Nepomucen to mały, rzemieślniczy browar w Szkaradowie. Mieści się na pograniczu Wielkopolski i Dolnego Śląska, przy Parku krajobrazowym Dolina Baryczy. Został założony przez piwowarów domowych Piotra i Mariusza Musielaków, którzy postanowili podzielić się swoją pasją i zamiłowaniem do rzemiosła piwowarskiego. W tym celu przebudowali stuletnią piekarnię oraz sami zaprojektowali sprzęt warzelniczy.

Fakty
  • Siedziba: Jutrosin