X
Czas realizacji do 48h    |    Darmowa dostawa od 299 zł    |    Realizacja zamówienia pod wskazany adres lub do punktu odbioru

Czy to już wiosna czy jeszcze zima

Czy to już Sour czy jeszcze Brown Ale? Sprawdźcie w jakich nastrojach są piwowarzy i jak rozpoczniemy sezon wiosenny. Wszystkie najnowsze ekstrawagancje piwne znajdziecie oczywiście w zakładce Sklep.

Nasze propozycje: Marzec 2021

Zestaw Na Dzień Kobiet #3

65,90 
cena dla klubowiczów: 59.91 zł

Passion of poltergeist

Golem
10,70 
cena dla klubowiczów: 9.73 zł

Zestaw Golem Sour

Golem
42,00 
cena dla klubowiczów: 38.18 zł

Zestaw Na Dzień Kobiet #4

71,90 
cena dla klubowiczów: 65.36 zł

Zestaw Na Dzień Kobiet #5

Trzech Kumpli
71,80 
cena dla klubowiczów: 65.27 zł

Meadows Of Heaven

Golem
14,90 
cena dla klubowiczów: 13.55 zł

El Fruto

AleBrowar
14,60 
cena dla klubowiczów: 13.27 zł

Zestaw #8 Marca Hoplala

Hoplala
57,00 
cena dla klubowiczów: 51.82 zł


Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.

PIWO MIESIĄCA: Marzec 2021

W każdym miesiącu wybieramy piwo, które według nas i naszych użytkowników jest najciekawszą aktualną propozycją na rynku

W końcu jest podwójna wersja tak lubianego przez Was West Coast IPA z Brwoaru Trzech Kumpli! Aromat składa się z wyraźnych akcentów grejpfrutowych, limonowych, cytrynowych i brzoskwiniowych. To wszystko za sprawą starannie dobranej mieszanki chmieli: Columbus, Chinook, Citra, Mosaic, Amarillo, Galaxy i Motueka. W smaku potężna dawka solidnej jakościowo goryczki, która bez wątpienia stanowi o charakterze trunku. Piwo mimo stosunkowo sporej zawartości alkoholu jest dobrze pijalne i rześkie. Dobrym dodatkiem będą ostre potrawy.

Browar: Trzech Kumpli

POZNAJ PRODUKT

STREFA KLUBOWICZA
I EDYCJE SPECJALNE

Strefa Klubowicza to szczególna, oparta o model subskrypcji przestrzeń dedykowana dla koneserów piwa kraftowego. Członkostwo w Strefie Klubowicza daje niepowtarzalną okazję na spróbowanie wyjątkowych, niecodziennych, a czasem bardzo cieżko dostępnych edycji limitowanych piw z Polski i całego świata. Wszyscy aktywni członkowie klubu otrzymują comiesięczny zestaw wyselekcjonowanych piw, mają pierwszeństwo w dostępie do pozycji specjalnych oraz zniżkę na zakupy pozostałych piw z całej oferty naszego sklepu.

Co nowego
w Kraft Klubie

Zestaw #8 Marca Hoplala

Piwo dla kobiety? A może piwo kobiecym okiem? Nasza kraftowa propozycja na Dzień Kobiet to zestaw sześciu lekkich piw z Browaru Hoplala, które powstały po to, by cieszyć podniebienia płci pięknej. W skład zestawu wchodzą piwa uroczo nawiązujące swoimi nazwami do relacji damsko-męskich oraz kobiecości.

Browar: Hoplala