Klub konesera, premiery i limitowane edycje piw rzemieślniczych

Kraft Klub to spiżarnia najświeższych i najbardziej unikalnych piw rzemieślniczych w Polsce. Dostarczamy naszym użytkownikom wysokogatunkowe piwo dzięki nieustannym  poszukiwaniom nowych trendów na rynku piwa. Nie tylko uznanego piwa kraftowego i regionalnego, ale również piwa warzonego w najciekawszych mikro browarach przez najbystrzejszych piwowarów.

Nasze propozycje: Sierpień 2019Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.

PIWO MIESIĄCA: Sierpień 2019

W każdym miesiącu wybieramy piwo, które według naszych użytkowników jest najciekawszą aktualną propozycją na polskim rynku.

Mitologia nordycka zawitała do browaru Trzech Kumpli. Tym razem mamy przyjemność gościć wielkiego przyjaciela znanego nam już doskonale Ragnara – przed państwem Floki. Ta wersja jest jeszcze bardziej wykręcona niż podstawka. Piwo było przez wiele miesięcy dojrzewanie w dębowych beczkach po dwóch bourbonach – Jack Daniel’s oraz Woodford. W aromacie znajdziesz to co uwielbiamy w imperialnych porterach – mnóstwo słodowości o chlebowo-karmelowym charakterze, a także sporo nut czekoladowych i kawowych wspartych odrobiną melasy.

POZNAJ MARKĘ

STREFA KLUBOWICZA
I EDYCJE SPECJALNE

Członkowstwo w Kraft Klubie oferuje dostęp do limitowanych serii i marek warzonych okazjonalnie albo wyłącznie na minimalną skalę. Dołączając do naszego grona będziesz miał pierwszeństwo dostępu do sztosów oraz zniżki na pozostałe piwa w naszej ofercie.

Co nowego
w Kraft Klubie

Mini Maxi IPA

Browar Pinta wypuszcza swoje pierwsze produkty z ich nowiutkiego browaru w Wieprzu obok Żywca. Na pierwszy ogień poszły dwa piwa bezalkoholowe. Jednym z nich jest Mini Maxi IPA. Jest to piwo w stylu Session India Pale Ale z zawartością alkoholu poniżej 0,5%. Aromat jest niemałym zaskoczeniem, gdyż jest naprawdę intensywny, czego nie spodziewalibyśmy się po tak lekkim piwie. Na pierwszy plan wysuwa się obfite chmielenie: białe owoce takie jak liczi i melon a także sporo cytrusów kojarzących się z czerwoną pomarańczą i grejpfrutem. W tle delikatna słodowość budująca charakter. Co ważne, w ogóle nie czuć aromatów brzeczkowych czy ciężkich nut wynikających z niedofermentowania. Smak jest przyjemny, lekki ale bardzo ciekawy.

preloader