BALTIC PORTER DAY 2021

Już 16 stycznia przypada wyjątkowe święto: Baltic Porter Day – Dzień Porteru Bałtyckiego, który popularnie nazywany jest piwowarskim skarbem Polski. Bo właśnie w Polsce warzy się najlepsze na świecie portery bałtyckie, w wersji klasycznej, imperialnej, z dodatkami, czy leżakowane w beczkach po mocnych alkoholach. Dołączcie z nami do celebracji.

Nasze propozycje: Styczeń 2021

Reasumpcja

Artezan
11,90 
cena dla klubowiczów: 10.82 zł

WRCLW Baltic Porter Salted Caramel Nitro

Browar Stu Mostów
18,90 
cena dla klubowiczów: 17.18 zł

Heat

Nepomucen
11,30 
cena dla klubowiczów: 10.27 zł

BUSH

Nepomucen
14,50 
cena dla klubowiczów: 13.18 zł

Orange Dry APA

TankBusters
9,30 
cena dla klubowiczów: 8.45 zł

Piekielny Miażdżyszpon

Harpagan
24,90 
cena dla klubowiczów: 22.64 zł

Crazy lines #04

Nepomucen
15,20 
cena dla klubowiczów: 13.82 zł

WRCLW Baltic Porter Palo Santo Coconut NITRO

Browar Stu Mostów
18,90 
cena dla klubowiczów: 17.18 zł


Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.

PIWO MIESIĄCA: Styczeń 2021

W każdym miesiącu wybieramy piwo, które według nas i naszych użytkowników jest najciekawszą aktualną propozycją na rynku

Ta wersja Porteru Bałtyckiego była leżakowana w beczce po whisky. Aromat czekoladowo-kawowy z rodzynkowym, orzechowym i waniliowym dopełnieniem. W smaku wyczujesz charakterystyczne beczkowe akcenty. Profil jest wyraźnie nastawiony na słodowość. Szlachetny alkohol rozgrzewa przełyk nadając piwu niesztampowy charakter. Piwo jest wyraźnie degustacyjne. Polecamy nie pić go w niskich temperaturach. Najlepiej po wyciągnięciu z lodówki odczekać kilkadziesiąt minut.

Browar: Czarna Owca

POZNAJ PRODUKT

STREFA KLUBOWICZA
I EDYCJE SPECJALNE

Strefa Klubowicza to szczególna, oparta o model subskrypcji przestrzeń dedykowana dla koneserów piwa kraftowego. Członkostwo w Strefie Klubowicza daje niepowtarzalną okazję na spróbowanie wyjątkowych, niecodziennych, a czasem bardzo cieżko dostępnych edycji limitowanych piw z Polski i całego świata. Wszyscy aktywni członkowie klubu otrzymują comiesięczny zestaw wyselekcjonowanych piw, mają pierwszeństwo w dostępie do pozycji specjalnych oraz zniżkę na zakupy pozostałych piw z całej oferty naszego sklepu.

Co nowego
w Kraft Klubie

Nawzajem

Hazy IPA uwarzona w oparciu o chmiel Falconer’s Flight, Kohatu i Enigma. W aromacie przyjemne akcenty kokosu, cytryn, czerwonych pomarańczy i limonek. Piwo bezwątpienia należy przelać do odpowiedniego szkła, aby wydobyć aromat oraz podkreślić walory wizualne. W smaku goryczka na średnim poziomie natężenia w idealny sposób kontruje podbudowę słodową. Ponownie sporo owoców cytrusowych i tropikalnych pochodzących od chmielu. Piwo jest soczyste, a jego tekstura jest gładka i puszysta.

Browar: Zakładowy