Klub konesera, premiery i limitowane edycje piw rzemieślniczych

Kraft Klub to największa spiżarnia piw rzemieślniczych w Polsce. Dzięki nieustannym poszukiwaniom nowych trendów na rynku piwa, każdego tygodnia dostarczamy naszym użytkownikom świeżo wyselekcjonowane pozycje. W naszej ofercie znajdziecie nie tylko znane i doceniane piwa kraftowe czy regionalne, ale również piwa warzone w koopercjach przez najbystrzejszych piwowarów, limitowane i jednorazowe warki oraz niemal wszystkie polskie premiery.

Nasze propozycje: Październik 2019Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.

PIWO MIESIĄCA: Październik 2019

W każdym miesiącu wybieramy piwo, które według naszych użytkowników jest najciekawszą aktualną propozycją na polskim rynku.

Liderzy polskiego kraftu biorą się za poważną klasykę. Browary Trzech Kumpli oraz Pinta połączyły swoje siły żeby sięgnąć do korzeni piwnej rewolucji i przypomnieć nam co nieco z mniej popularnych już dzisiaj styli piwa. Coast Starlight to piwo w stylu West Coast India Pale Ale czyli solidnie gorzkie, mocno nachmielone na aromat i bardzo wytrawne piwo. W aromacie królują cytrusy o charakterze czerwonej pomarańczy i bardzo soczystego grejpfruta. Wyczujesz również sporo melona i innych białych owoców. Pojawia się również charakterystyczna nuta skórek winogron. Całość uzupełnia delikatną, zbożową słodowością. Smak jest niezwykle czysty i pełen chmielowości. Dominują owoce tropikalne i cytrusy. Goryczka jest naprawdę solidna i ma charakter grejpfruta.

POZNAJ MARKĘ

STREFA KLUBOWICZA
I EDYCJE SPECJALNE

Członkowstwo w Kraft Klubie oferuje dostęp do limitowanych serii i marek warzonych okazjonalnie albo wyłącznie na minimalną skalę. Dołączając do naszego grona będziesz miał pierwszeństwo dostępu do sztosów oraz zniżki na pozostałe piwa w naszej ofercie.

Co nowego
w Kraft Klubie

Trip Hop 07

Trip Hop doczekał się już siódmej odsłony. Tym razem mamy do czynienia z potężnie nachmielonym India Pale Ale. Wybrana mieszanka odmian wskazuje na świetny efekt końcowy: Citra, Sabro, Mosaic oraz Nelson Sauvin. W aromacie dostajemy mnóstwo owoców tropikalnych jak mango czy papaja. Jest też zauważalny charakter białych owoców oraz winogron. W tle pojawia się lekki kokos oraz specyficzna nuta aloesu. Jest też delikatna nafta oraz cytrusy takie jak grejpfrut i czerwona pomarańcza. Podstawę dla tej intensywnej chmielowości stanowi owsiano pszeniczna słodowość. W smaku dominuje owocowa słodycz. Jest ona lekko kontrowana dzięki cytrusowej goryczce chmielowej. Tekstura piwa jest niezwykle gładka i pełna, co zostało uzyskane dzięki użyciu owsa i płatków pszennych w zasypie.

preloader