KLUB KONESERA, PREMIERY I LIMITOWANE EDYCJE PIW KRAFTOWYCH

Kraft Klub to największa spiżarnia polskich i światowych piw rzemieślniczych. Dzięki nieustannym poszukiwaniom nowych trendów na rynku piwa, każdego tygodnia dostarczamy naszym użytkownikom świeżo wyselekcjonowane pozycje. W naszej ofercie znajdziecie nie tylko znane i doceniane piwa kraftowe, ale również edycje limitowane, piwa warzone w koopercjach przez najzdolniejszych piwowarów oraz niemal wszystkie polskie premiery.

Nasze propozycje: Luty 2020Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.

PIWO MIESIĄCA: Luty 2020

W każdym miesiącu wybieramy piwo, które według nas i naszych użytkowników jest najciekawszą aktualną propozycją na rynku.

Tarnowski browar Trzech Kumpli przyzwyczaił nas do wybitnych piw, które trzymają niezwykłą jakość i wyjątkowy smak. Niezmiennie potwierdzają to swoim najnowszym mocarzem. Igrok jest Imperialnym Stoutem dodatkowo poddanym dojrzewaniu w dębowych beczkach po bourbonie. Aromat jak można było się spodziewać jest niezwykle złożony. Przede wszystkim wyczuwalne są nuty czekoladowe i mocno palonej kawy a także melasy, orzechów i delikatnego karmelu. Ponadto wyjątkowo dobrze wyeksponowana jest beczka, która wniosła aromaty waniliowe, kokosowe, dębiny oraz marcepanu.

POZNAJ MARKĘ

STREFA KLUBOWICZA
I EDYCJE SPECJALNE

Strefa Klubowicza to szczególna, oparta o model subskrypcji przestrzeń dedykowana dla koneserów piwa kraftowego. Członkostwo w Strefie Klubowicza daje niepowtarzalną okazję na spróbowanie wyjątkowych, niecodziennych, a czasem bardzo cieżko dostępnych edycji limitowanych piw z Polski i całego świata. Wszyscy aktywni członkowie klubu otrzymują comiesięczny zestaw wyselekcjonowanych piw, mają pierwszeństwo w dostępie do pozycji specjalnych oraz zniżkę na zakupy pozostałych piw z całej oferty naszego sklepu.

Co nowego
w Kraft Klubie

Cardinal Puszka

Cardinal to znane piwo z browaru Wrężel. Należy do grupy stylów określanych jako Hazy India Pale Ale. Wyróżnia się lekką goryczką ale przede wszystkim potężnym chmieleniem na aromat szeregiem świetnych odmian, a dodatkowo wersjami Cryo Hops czyli skoncentrowanymi szyszkami chmielowymi. Skutkuje to świetnym aromatem kojarzącym się z marakują, melonem i ananasem. Do tego cała masa cytrusów: czerwony grejpfrut, pomarańcza i cytryna, a na deser odrobina nut żywicznych i skórek winogron. Smak jak przystało na styl jest wybitnie ułożony. Świetnie balansują się aksamitna tekstura oraz delikatna goryczka chmielowa. Długi półsłodki finisz wypełniony jest posmakami cytrusów. Najlepiej serwować w szkle typu IPA glass lub w pokalu.