PIERWSZY PATRONACKI SKLEP INTERNETOWY BROWARU TRZECH KUMPLI

Trzech Kumpli

Kraft Klub dołączył do ogólnopolskiej akcji #MamyTrzechKumpli i stał się tym samym pierwszym sklepem internetowym, w którym możecie kupić wszystkie piwa dostępne aktualnie w Browarze Trzech Kumpli. Możecie także zamówić pozycje limitowane, ubrania, szklanki, podkładki i pozostałe gadżety.

Nasze propozycje: Kwiecień 2020Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.

PIWO MIESIĄCA: Kwiecień 2020

W każdym miesiącu wybieramy piwo, które według nas i naszych użytkowników jest najciekawszą aktualną propozycją na rynku

Najnowsze piwo Trzech Kumpli! Bardzo ciekawa interpretacja Juicy IPA. Trzymając w ręce butelkę warto pochylić się chwilę nad krótką historią przedstawioną na etykiecie, gdzie dowiecie się o drożdżach, które produkują niespotykanie dużo tropikalnych estrów owocowych oraz nadają dużo soczystości w smaku jak na juicy przystało. Co jest najbardziej zaskakujące? Fakt, iż do piwa nie dodano owoców, a za aromat odpowiadają starannie wyselekcjonowane mieszanki nowofalowych chmieli! Właśnie takie piwa pokazują prawdziwy majstersztyk piwowara. W zasypie tradycyjnie znalazło się sporo płatków pszenicznych i płatków owsianych, dzięki czemu tekstura piwa jest wyraźnie gładka i aksamitna. Feelin’ Lucky będzie idealnym piwem na nadchodzącą wiosnę.

POZNAJ PRODUKT

STREFA KLUBOWICZA
I EDYCJE SPECJALNE

Strefa Klubowicza to szczególna, oparta o model subskrypcji przestrzeń dedykowana dla koneserów piwa kraftowego. Członkostwo w Strefie Klubowicza daje niepowtarzalną okazję na spróbowanie wyjątkowych, niecodziennych, a czasem bardzo cieżko dostępnych edycji limitowanych piw z Polski i całego świata. Wszyscy aktywni członkowie klubu otrzymują comiesięczny zestaw wyselekcjonowanych piw, mają pierwszeństwo w dostępie do pozycji specjalnych oraz zniżkę na zakupy pozostałych piw z całej oferty naszego sklepu.

Co nowego
w Kraft Klubie

Salamander New England IPA

Idealna propozycja na wiosnę. Lekkie, rześkie i orzeźwiające – takie właśnie jest New England z Browaru Stu Mostów! Wyczujesz kompleksową chmielowość za sprawą użycia: Citry, Mosaicu i Simcoe. W smaku stonowana, ale nadal dobrze zaznaczona goryczka. Tekstura piwa gładka i aksamitna. Piwo prezentuje się bardzo atrakcyjnie za sprawą trwałej czapy piany i charakterystycznej mętności.