Klub konesera, premiery i limitowane edycje piw rzemieślniczych

Kraft Klub to największa spiżarnia piw rzemieślniczych w Polsce. Dzięki nieustannym poszukiwaniom nowych trendów na rynku piwa, każdego tygodnia dostarczamy naszym użytkownikom świeżo wyselekcjonowane pozycje. W naszej ofercie znajdziecie nie tylko znane i doceniane piwa kraftowe czy regionalne, ale również piwa warzone w koopercjach przez najbystrzejszych piwowarów, limitowane i jednorazowe warki oraz niemal wszystkie polskie premiery.

Nasze propozycje: Styczeń 2020Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.

PIWO MIESIĄCA: Styczeń 2020

W każdym miesiącu wybieramy piwo, które według naszych użytkowników jest najciekawszą aktualną propozycją na polskim rynku.

Podkarpacki browar Łańcut prezentuje swoje niezwykłe piwo, które ma wszelkie papiery na zostanie zapamiętanym na długo na polskiej scenie. Mowa oczywiście o piwie Podbipięta. Jest to Imperialny porter o potężnych parametrach (27blg i aż 12% alkoholu!). Piwo dodatkowo zostało poddane dojrzewaniu w dębowych beczkach po bourbonie Woodford Reserved Cask. Aromat nie może być opisany inaczej niż niekończąca się przyjemnosc. Mamy tu mnóstwo wanilii, całe morze kokosa, tony słodkiej czekolady, ogrom suszonych owoców i sporo potężnej, złożonej słodowości. Wszystko to dowodzi że mamy do czynienia z niezwykle szlachetnym trunkiem. Smak jest niezwykle pełny i słodki ale nie zalepiający. Sprawia wrażenie waniliowo czekoladowego syropu, który dzięki swojej gęstej, oleistej teksturze przelewa się przez nasze usta dostarczając przyjemności.

POZNAJ MARKĘ

STREFA KLUBOWICZA
I EDYCJE SPECJALNE

Członkowstwo w Kraft Klubie oferuje dostęp do limitowanych serii i marek warzonych okazjonalnie albo wyłącznie na minimalną skalę. Dołączając do naszego grona będziesz miał pierwszeństwo dostępu do sztosów oraz zniżki na pozostałe piwa w naszej ofercie.

Co nowego
w Kraft Klubie

Wit

Witbier prosto z belgijskiego browaru Den Toetëlèr. Piwo jest lekkie, orzeźwiające i rześkie. Wybitnie pijalne! Charakteryzuje się przyjemną pszeniczną podstawą w postaci jasnego pieczywa, a dopełnienie stanowi pomarańcza, cytryna oraz stosunkowo niska fenolowa przyprawowość. Trunek idealnie prezentuje się w wysokim, smukłym szkle do piw pszenicznych.

preloader