Klub konesera, premiery i limitowane edycje piw rzemieślniczych

Kraft Klub to spiżarnia najświeższych i najbardziej unikalnych piw rzemieślniczych w Polsce. Dostarczamy naszym użytkownikom wysokogatunkowe piwo dzięki nieustannym  poszukiwaniom nowych trendów na rynku piwa. Nie tylko uznanego piwa kraftowego i regionalnego, ale również piwa warzonego w najciekawszych mikro browarach przez najbystrzejszych piwowarów.

Nasze propozycje: Lipiec 2019Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.

PIWO MIESIĄCA: Lipiec 2019

W każdym miesiącu wybieramy piwo, które według naszych użytkowników jest najciekawszą aktualną propozycją na polskim rynku.

Słodko-kwaśna IPA, której smak wzorowany był na Crumble -podpiekanym deserze, opartym na kruszonce i owocach. Piwo zostało solidnie nachmielone nowofalowymi odmianami chmielu: Motueka, Citra oraz Saphir, a także wzbogacone dodatkiem przecierów z ananasa i brzoskwiń. Następnie było leżakowane na prażonych płatkach kokosowych, podpiekanych orzechach laskowych oraz suszonej wanilii.

POZNAJ MARKĘ

STREFA KLUBOWICZA
I EDYCJE SPECJALNE

Członkowstwo w Kraft Klubie oferuje dostęp do limitowanych serii i marek warzonych okazjonalnie albo wyłącznie na minimalną skalę. Dołączając do naszego grona będziesz miał pierwszeństwo dostępu do sztosów oraz zniżki na pozostałe piwa w naszej ofercie.

Co nowego
w Kraft Klubie

Bla Bla Bla

Bla Bla Bla czyli soczysta paplanina z browaru Hopito. Piwo w stylu Smoothie IPA z dodatkiem pulpy z gujawy oraz niezwykłą mieszanką najlepszych odmian chmielu (Citra, Amarillo oraz Simcoe.). Piwo prezentuje się wybitnie dobrze: pomarańczowa barwa, całkowite zmętnienie i wysoka, bujna, biała piana – prawie jak skrzyżowanie piwa z sokiem pomarańczowym! W aromacie bardzo tropikalnie: kombinacja obłędnego chmielenia i gujawy robi świetną robotę.

preloader