KLUB KONESERA, PREMIERY I LIMITOWANE EDYCJE PIW KRAFTOWYCH

Kraft Klub to spiżarnia polskich i światowych piw rzemieślniczych. Dzięki nieustannym poszukiwaniom nowych trendów na rynku piwa, każdego tygodnia dostarczamy Wam wyselekcjonowane pozycje z uznanych i rokujących browarów. W naszej ofercie znajdziecie nie tylko znane i doceniane piwa kraftowe, ale również edycje limitowane, piwa warzone w kooperacjach przez najzdolniejszych piwowarów oraz niemal wszystkie polskie premiery.

Nasze propozycje: Październik 2020Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.

PIWO MIESIĄCA: Październik 2020

W każdym miesiącu wybieramy piwo, które według nas i naszych użytkowników jest najciekawszą aktualną propozycją na rynku

Piwo uwarzone z okazji wyjątkowej rocznicy – piątych urodzin Brokreacji! Trunek jest kwintesencją tego z czego Browar jest znany i lubiany! Aromat przepełniają nuty kakao, czekolady i wanilii. Piwo koniecznie przelej do swojego ulubionego szkła aby umilić chwile degustacji. W smaku pojawia się wyraźna oscypkowa wędzonka oraz wanilia. Piwo jest treściwe, oleiste i gęste. Posiada wyraźnie gładką i puszystą teksturę. Call to Create jest zdecydowanie piwem na specjalne okazje!

Browar: Brokreacja

POZNAJ PRODUKT

STREFA KLUBOWICZA
I EDYCJE SPECJALNE

Strefa Klubowicza to szczególna, oparta o model subskrypcji przestrzeń dedykowana dla koneserów piwa kraftowego. Członkostwo w Strefie Klubowicza daje niepowtarzalną okazję na spróbowanie wyjątkowych, niecodziennych, a czasem bardzo cieżko dostępnych edycji limitowanych piw z Polski i całego świata. Wszyscy aktywni członkowie klubu otrzymują comiesięczny zestaw wyselekcjonowanych piw, mają pierwszeństwo w dostępie do pozycji specjalnych oraz zniżkę na zakupy pozostałych piw z całej oferty naszego sklepu.

Co nowego
w Kraft Klubie

Behemoth Bartzabel z Marakują

 

Browar: Perun