KLUB KONESERA, PREMIERY I LIMITOWANE EDYCJE PIW KRAFTOWYCH

Kraft Klub to spiżarnia polskich i światowych piw rzemieślniczych. Dzięki nieustannym poszukiwaniom nowych trendów na rynku piwa, każdego tygodnia dostarczamy Wam wyselekcjonowane pozycje z uznanych i rokujących browarów. W naszej ofercie znajdziecie nie tylko znane i doceniane piwa kraftowe, ale również edycje limitowane, piwa warzone w kooperacjach przez najzdolniejszych piwowarów oraz niemal wszystkie polskie premiery.

Nasze propozycje: Czerwiec 2020Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.

PIWO MIESIĄCA: Czerwiec 2020

W każdym miesiącu wybieramy piwo, które według nas i naszych użytkowników jest najciekawszą aktualną propozycją na rynku

Bardzo ciekawa Hazy Double IPA w jednej z pierwszych puszek z browaru Maltgarden. Chmielona podwójnie na zimno z użyciem chmieli: Citra, Mosaic i nowej odmiany Strata. Aromat cechuje się wyraźnymi cytrynami, czerwonymi pomarańczami, grejpfrutami, limonkami  i liczi. Piwo jest niewiarygodnie soczyste. W smaku puszysta i aksamitna tekstura zapewnia dobrą pijalność. Jak na styl przystało goryczka dobrze zaakcentowana.

Browar: Maltgarden

POZNAJ PRODUKT

STREFA KLUBOWICZA
I EDYCJE SPECJALNE

Strefa Klubowicza to szczególna, oparta o model subskrypcji przestrzeń dedykowana dla koneserów piwa kraftowego. Członkostwo w Strefie Klubowicza daje niepowtarzalną okazję na spróbowanie wyjątkowych, niecodziennych, a czasem bardzo cieżko dostępnych edycji limitowanych piw z Polski i całego świata. Wszyscy aktywni członkowie klubu otrzymują comiesięczny zestaw wyselekcjonowanych piw, mają pierwszeństwo w dostępie do pozycji specjalnych oraz zniżkę na zakupy pozostałych piw z całej oferty naszego sklepu.

Co nowego
w Kraft Klubie

Sandy Weekends

Klasyczny niemiecki Hefeweizen. Aromat składa się z trzech filarów tego stylu. Na pierwszym planie wyraźne goździkowe fenole, a w tle bananowe estry oraz jasna pszeniczna słodowość. Trunek najlepiej przelej do wysokiego szkła na piwa pszeniczne. Podkreślisz tym samym wyraźną mętność oraz trwałą i drobnopęcherzykową koronę piwa. W smaku jest lekko i orzeźwiająco. Minimalna goryczka kontruje wyraźną słodowość. Ponownie sporo produktów oddrożdżowych. Minimalna kwaśność pochodząca od słodu pszenicznego zapewnia dobrą pijalność.

Browar: Maltgarden