Klub konesera, premiery i limitowane edycje piw rzemieślniczych

Kraft Klub to największa spiżarnia piw rzemieślniczych w Polsce. Dzięki nieustannym poszukiwaniom nowych trendów na rynku piwa, każdego tygodnia dostarczamy naszym użytkownikom świeżo wyselekcjonowane pozycje. W naszej ofercie znajdziecie nie tylko znane i doceniane piwa kraftowe czy regionalne, ale również piwa warzone w koopercjach przez najbystrzejszych piwowarów, limitowane i jednorazowe warki oraz niemal wszystkie polskie premiery.

Nasze propozycje: Listopad 2019Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.

PIWO MIESIĄCA: Listopad 2019

W każdym miesiącu wybieramy piwo, które według naszych użytkowników jest najciekawszą aktualną propozycją na polskim rynku.

Cerises du Château to dzieło browaru Artezan. Piwo przez dwa lata leżakowało w dębowych beczkach z dodatkiem kilku szczepów drożdży Brettanomyces. Następnie przez kolejne pół roku piwo dojrzewało z dodatkiem kwaśnych wiśni. W aromacie dominuje charakter wiśniowy. Jest mnóstwo owoców z fermentacji dzikimi drożdżami i przypominają one morele, brzoskwinie, rodzynki i figi. Charakter drożdży Brettanomyces objawia się również jako fenole: skóra, koński pled, stajnia i delikatne nuty tytoniowe. Piwo jest niezwykle złożone i przyjemne. W smaku wyraźnie zauważalna jest kwaśność. Dodaje ona piwu rześkości i ożywia ciężki owocowy profil.

POZNAJ MARKĘ

STREFA KLUBOWICZA
I EDYCJE SPECJALNE

Członkowstwo w Kraft Klubie oferuje dostęp do limitowanych serii i marek warzonych okazjonalnie albo wyłącznie na minimalną skalę. Dołączając do naszego grona będziesz miał pierwszeństwo dostępu do sztosów oraz zniżki na pozostałe piwa w naszej ofercie.

Co nowego
w Kraft Klubie

Wild Vintage Sour Ale Blackcurrant Blend

Coś nowego z browaru Stu Mostów! Jest to ich pierwsze piwo z serii WILD – Vintage Sour Ale. Było ono fermentowane aż 16 miesięcy w dębowych beczkach przy udziale dzikich drożdży Brettanomyces. Dodatkowo zostało wzbogacone o przecier z czarnych porzeczek by nadać mu wyjątkowego, owocowego charakteru.W aromacie uderza nas potężna dawka owocowości z czarną porzeczka na czele. Jest również sporo moreli i brzoskwini. Dzikie drożdże dały o sobie znać również w postaci lekko skórzanych, sajennych fenoli, które świetnie łączą się z pozostałymi elementami piwa.

preloader