Funky Fluid

O browarze

Celem Funky Fluid jest warzenie piwa, które będzie bezkompromisowe. Bez chodzenia na skróty, bez oszczędzania na surowcach, na ilości sypanego chmielu czy też na jakości dodatków, które będą lądowały w naszych piwach.

Portfolio browaru będzie coraz bardziej zróżnicowane, jednak chcemy, aby piwa „codzienne” były dostępne w ciągłej sprzedaży.

Na myśli mamy tutaj „Everyday”, czyli nasze Hazy APA, piwo do picia „na litry”, lekkie, zwiewne, z wyczuwalną goryczką, rześkim aromatem i smakiem cytrusów. W tym piwie stawiamy na pijalność.
Łyk klasyki, „Pils, Please”, czyli solidnie nachmielony Pils, chmielony zawsze świeżym chmielem od naszych przyjaciół z „Polish Hops”.

Flagowe IPA „Gonna Be Late”, czyli nasz West Coast. Intensywne chmielenie, konkretna goryczka, aromat buchający już z butelki, piwo, które ma zadowolić nawet najbardziej wymagającego „Hop Heada”.

Historia browaru

Browar Funky Fluid powstał we wrześniu 2018 roku jako wspólny projekt Michała Langiera, piwowara znanego z kontraktu LANGIER BEER oraz Karola Mizielskiego, znanego w warszawskim środowisku piwnym jako ówczesny właściciel sklepu Czarodziejka Gorzałka oraz Piwna Gwardia.

Fakty

Weź udział w losowaniu 12 butelek specjalnie wyselekcjonowanych piw.

Raz w tygodniu spośród zgłoszonych użytkowników losujemy wyjątkowy zestaw starannie dobranych i unikalnych piw rzemieślniczych. Losowanie odbywa się na żywo na naszej stronie Facebook. Dołącz do nas aby zobaczyć jak to działa.