Witaj w Klubie

Kraft Klub to nie tylko sklep – to również Strefa Klubowicza, w której członkostwo daje niepowtarzalną okazję spróbowania wyjątkowych, niecodziennych, a czasem bardzo ciężko dostępnych edycji limitowanych piw nie tylko z Polski, ale i z całego świata. Wszyscy aktywni członkowie klubu otrzymują od nas comiesięczny zestaw wyselekcjonowanych piw, a na pozostałe z oferty sklepu mają zniżkę. Kliknij poniżej, aby sprawdzić, na jakie jeszcze możesz liczyć przywileje.

Nasze propozycje: Wrzesień 2022

Pinky

Monsters
12,10 
cena dla klubowiczów: 11 zł

Nitro Best Bitter

Lubrow
7,60 
cena dla klubowiczów: 6.91 zł

Sane

Nepomucen
15,60 
cena dla klubowiczów: 14.18 zł

Quite Grapefruit IPA

Lubrow
11,40 
cena dla klubowiczów: 10.36 zł

Kwas Jota

Pinta
10,90 
cena dla klubowiczów: 9.91 zł

Buszujący w Konopiach

Dziki Wschód
10,50 
cena dla klubowiczów: 9.55 zł

West Coast Highway

Lubrow
11,40 
cena dla klubowiczów: 10.36 zł

Dogmat

Ziemia Obiecana
12,80 
cena dla klubowiczów: 11.64 zł


Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.

STREFA KLUBOWICZA
I EDYCJE SPECJALNE

Strefa Klubowicza to szczególna, oparta o model subskrypcji przestrzeń dedykowana dla koneserów piwa kraftowego. Członkostwo w Strefie Klubowicza daje niepowtarzalną okazję na spróbowanie wyjątkowych, niecodziennych, a czasem bardzo cieżko dostępnych edycji limitowanych piw z Polski i całego świata. Wszyscy aktywni członkowie klubu otrzymują comiesięczny zestaw wyselekcjonowanych piw, mają pierwszeństwo w dostępie do pozycji specjalnych oraz zniżkę na zakupy pozostałych piw z całej oferty naszego sklepu.

Co nowego
w Kraft Klubie

Pils Bahn

Nie ma to jak dobrze uwarzony, klasyczny pils. Aromat składa się głównie z ziołowo-korzennej chmielowości oraz herbatnikowej słodowości. Piwo najlepiej przelej do tradycyjnego kufla z grubego szkła aby zaobserwować zieloną barwę. Smak również charakteryzuje się dobrym balansem. Korzenna goryczka w wyrachowany sposób kontruje solidną słodową podbudowę. Mimo wyraźnej słodowości piwo w odczuciu przyjmuje wytrawny charakter.