X
Czas realizacji do 48h    |    Darmowa dostawa od 299 zł    |    Realizacja zamówienia pod wskazany adres lub do punktu odbioru

Czy to już wiosna czy jeszcze zima

Czy to już Sour czy jeszcze Brown Ale? Sprawdźcie w jakich nastrojach są piwowarzy i jak rozpoczniemy sezon wiosenny. Wszystkie najnowsze ekstrawagancje piwne znajdziecie oczywiście w zakładce Sklep.

Nasze propozycje: Kwiecień 2021

Chmielokrata – Sabro Incognito

Piwne Podziemie
14,60 
cena dla klubowiczów: 13.27 zł

All Beers Matter – Oatmeal Stout

Brokreacja
10,30 
cena dla klubowiczów: 9.36 zł

High Wire

Magic Rock
10,50 
cena dla klubowiczów: 9.55 zł

Foggy Morning

Browar Bury
12,90 
cena dla klubowiczów: 11.73 zł

All Beers Matter – Bitter

Brokreacja
10,30 
cena dla klubowiczów: 9.36 zł

BIHOP – Plazma

Gwarek
14,20 
cena dla klubowiczów: 12.91 zł

Pilzner

Browar Bury
9,20 
cena dla klubowiczów: 8.36 zł

Anchor Brewing Christmas Ale

17,90  13,40 
cena dla klubowiczów: 12.18 zł


Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.

PIWO MIESIĄCA: Kwiecień 2021

W każdym miesiącu wybieramy piwo, które według nas i naszych użytkowników jest najciekawszą aktualną propozycją na rynku

W końcu jest podwójna wersja tak lubianego przez Was West Coast IPA z Brwoaru Trzech Kumpli! Aromat składa się z wyraźnych akcentów grejpfrutowych, limonowych, cytrynowych i brzoskwiniowych. To wszystko za sprawą starannie dobranej mieszanki chmieli: Columbus, Chinook, Citra, Mosaic, Amarillo, Galaxy i Motueka. W smaku potężna dawka solidnej jakościowo goryczki, która bez wątpienia stanowi o charakterze trunku. Piwo mimo stosunkowo sporej zawartości alkoholu jest dobrze pijalne i rześkie. Dobrym dodatkiem będą ostre potrawy.

Browar: Trzech Kumpli

POZNAJ PRODUKT

STREFA KLUBOWICZA
I EDYCJE SPECJALNE

Strefa Klubowicza to szczególna, oparta o model subskrypcji przestrzeń dedykowana dla koneserów piwa kraftowego. Członkostwo w Strefie Klubowicza daje niepowtarzalną okazję na spróbowanie wyjątkowych, niecodziennych, a czasem bardzo cieżko dostępnych edycji limitowanych piw z Polski i całego świata. Wszyscy aktywni członkowie klubu otrzymują comiesięczny zestaw wyselekcjonowanych piw, mają pierwszeństwo w dostępie do pozycji specjalnych oraz zniżkę na zakupy pozostałych piw z całej oferty naszego sklepu.

Co nowego
w Kraft Klubie

All Beers Matter – Oatmeal Stout

Aromat cechuje się czekoladą, kawą, rodzynkami, melasą i orzechami. Piwo dobrze przelać do szkła. Pozwoli to uwydatnić walory wizualne i aromatyczne. Smak opiera się w głównej mierz na wspomnianych już deskryptorach pochodzących od słodów prażonych i karmelowych. Użyte rodzaje słodów: Wiedeński, płatki owsiane, Pale Ale, Caraamber, Caraaroma, Carafa Special typ III, Chocolate Wheat. Tekstura piwa niewiarygodnie puszysta, gładka i aksamitna. Jako dodatek do takiego piwa dobrze posłuży tort czekoladowy. 

Browar: Brokreacja