X
Czas realizacji do 48h    |    Darmowa dostawa od 299 zł    |    Realizacja zamówienia pod wskazany adres lub do punktu odbioru

Czy to już wiosna czy jeszcze zima

Czy to już Sour czy jeszcze Brown Ale? Sprawdźcie w jakich nastrojach są piwowarzy i jak rozpoczniemy sezon wiosenny. Wszystkie najnowsze ekstrawagancje piwne znajdziecie oczywiście w zakładce Sklep.

Nasze propozycje: Luty 2021

I’m your Barista Ethiopia

Maltgarden
26,60 
cena dla klubowiczów: 24.18 zł

Double Califia

Trzech Kumpli
15,40 
cena dla klubowiczów: 14 zł

El Fruto

AleBrowar
14,60 
cena dla klubowiczów: 13.27 zł

Aeronaut

Brokreacja
14,90 
cena dla klubowiczów: 13.55 zł

Pinta Deli Store #7: Blueberry, Blackberry, Cinnamon

Pinta
14,90 
cena dla klubowiczów: 13.55 zł

Combos

Birbant
12,50 
cena dla klubowiczów: 11.36 zł

Burbon Oak Aged Vanilla Brown Ale

Browar Stu Mostów
10,10 
cena dla klubowiczów: 9.18 zł

Tropical NE IPA

Recraft
9,90 
cena dla klubowiczów: 9 zł


Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.

PIWO MIESIĄCA: Luty 2021

W każdym miesiącu wybieramy piwo, które według nas i naszych użytkowników jest najciekawszą aktualną propozycją na rynku

Ciekawa interpretacja Imperial Brown Ale. Piwowarzy dodali do trunku ziarna kakaowca, orzechy laskowe, wanilię i cynamon. Wyczujesz również opieczoną skórkę chleba, toffi i orzechy. W smaku sporo słodyczy pochodzącej od słodu. Piwo mimo wszystko jest lekkie w odbiorze i dobrze pijalne. Najlepiej przelej je do pokala co pomoże Ci lepiej zrozumieć aromat.

Browar: Funky Fluid

POZNAJ PRODUKT

STREFA KLUBOWICZA
I EDYCJE SPECJALNE

Strefa Klubowicza to szczególna, oparta o model subskrypcji przestrzeń dedykowana dla koneserów piwa kraftowego. Członkostwo w Strefie Klubowicza daje niepowtarzalną okazję na spróbowanie wyjątkowych, niecodziennych, a czasem bardzo cieżko dostępnych edycji limitowanych piw z Polski i całego świata. Wszyscy aktywni członkowie klubu otrzymują comiesięczny zestaw wyselekcjonowanych piw, mają pierwszeństwo w dostępie do pozycji specjalnych oraz zniżkę na zakupy pozostałych piw z całej oferty naszego sklepu.

Co nowego
w Kraft Klubie

Pinta Collab: Zakładowy

Kolejna odsłona serii Collab PL z Browaru Pinta. Tym razem do współpracy został zaproszony browar z województwa lubelskiego. Niewiarygodnie ciężki ładunek chmielu jaki został zastosowany w tym piwie zaowocował wyraźnym i kompleksowym aromatem. Wyczujesz czerwone pomarańcze, liczi, limonki, grejpfruty oraz sosnową żywiczność. Użyte odmiany na zimno to: Sabro Cryo Hops, Nelson Sauvin i Motueka. Za fermentacje odpowiada szczep London Ale III. W smaku pojawia się solidna dawka goryczki jak na podwójną IPE przystało. Tekstura piwa gładka. Wyczujesz również charakterystyczne ale przyjemne rozgrzewanie alkoholowe.

Browar: Pinta