PRZERWA MODERNIZACYJNA

Drodzy klienci, w związku pracami administracyjnymi oraz zaplanowaną przebudową strony, nasz sklep będzie nieczynny do odwołania. Zakończenie wszystkich prac organizacyjnych planujemy na początek 2023. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy. Do usłyszenia wkrótce!

Nasze propozycje: Grudzień 2022

Szklanka Pokal Kroniki Artezana 300ml

Artezan
21,00 
cena dla klubowiczów: 19.09 zł

Szklanka Deer Bear 500ml

Deer Bear
16,00 
cena dla klubowiczów: 14.55 zł

Szklanka Sensorik Hopium 100ml

Hopium
14,00 
cena dla klubowiczów: 12.73 zł

Nightningale (Kopia)

Nepomucen
14,00 
cena dla klubowiczów: 12.73 zł

Szklanka Pokal Palatum 300ml

Palatum
18,00 
cena dla klubowiczów: 16.36 zł

Endemit (Kopia)

Gwarek
13,60 
cena dla klubowiczów: 12.36 zł

Szklanka Shaker Funky Fluid

Funky Fluid
18,00 
cena dla klubowiczów: 16.36 zł

Starfleet’s Finest (Kopia)

Magic Road
14,70 
cena dla klubowiczów: 13.36 zł


Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.

STREFA KLUBOWICZA
I EDYCJE SPECJALNE

Strefa Klubowicza to szczególna, oparta o model subskrypcji przestrzeń dedykowana dla koneserów piwa kraftowego. Członkostwo w Strefie Klubowicza daje niepowtarzalną okazję na spróbowanie wyjątkowych, niecodziennych, a czasem bardzo cieżko dostępnych edycji limitowanych piw z Polski i całego świata. Wszyscy aktywni członkowie klubu otrzymują comiesięczny zestaw wyselekcjonowanych piw, mają pierwszeństwo w dostępie do pozycji specjalnych oraz zniżkę na zakupy pozostałych piw z całej oferty naszego sklepu.

Co nowego
w Kraft Klubie

PINTA Collab PL: Moon Lark

Kolaboracja Moon Lark z Pintą. Hazy DIPA na chmielach: HBC 586, Cryo Pop, Centennial oraz Mosaic i Mosaic Cryo Hops. Dzięki tej mieszance będzie turbo owocowo, kwiatowo i lekko ziemiście. Piwo charakteryzuje się niewiarygodnie szlachetną, dobrze zaznaczoną i mocną goryczką. Tekstura trunku gładka, aksamitna i puszysta co podbija pijalność. Ten egzemplarz idealnie sprawdzi się w upalne dni! Do fermentacji użyto drożdży z nowiutkiego laboratorium Moon Lark.